قیمت انواع کولرهای آبی چگونخه

ارزش اشکال کولرهای آبی
کولر آبی

پوشالها مرحله یک دستی ندارند و به این برهان احتمال این که آب به بدنه کولر یا این که حتی موتور آن بپاشد و به آن ها زخم برساند زیاد دوچندان است.

نخست الکتریسیته کولر را انقطاع نمایید.سپس سیم های متصله به موتور را از آن قطع نموده وبا اهم متر هر سیم پیچ به دکمه موتور را بر رسی نمایید.به احتمال دوچندان یکی از از سروصدا سیم های HIویا LOWاز برگه کائوچویی قطع شده هست که می بایست سیم مربوطه را لحیم نمایید.اگر ترکیدگی در ادامه داخل استاتور باشد،کار قدری نقص‌ می شود وبهتر هست در ادامه شکل عدم تخصص به اندازه به سیم پیچ های استاتور دست نزنید واز تعمیر فعالیت متبحر امداد بگیرید.

همین مارک هم زیاد کهن بوده و به ایجاد کولرهایی با اقتدار موتور زیاد بالا معروف شده است. کولرهای همین مارک که در ادامه گنجایش 13000 فوت مکعب بر دقیقه، ایجاد می شوند، از دو پمپ آب تشکیل شده اند که با الکتریسیته مصرفی 380 ولت به جهت یک سوله وسیع مطلوب هستند.

گنجایش کولرهای آبی تا 13000 هم می رسد. همین کولر هم نظیر نوع پیشین از گونه اثبات هست و تفاوت آن ها در ادامه ارتقاء قدرتشان است.

علاوه بر آن، همین کولرها نسبت به کولرهای اثبات سروصدا و صدای متعددی تولید می‌کنند که ممکن هست به جهت مصرف کننده آزاردهنده باشد.

خرید کولر آبسال در ادامه فی مابین مشتریان به علت مصرف الکتریسیته زیاد مقداری که دارد، دوستداشتنی است. خرید کولر آبی جنرال هم همچون خرید کولر آبی آبسال به علت امکان های جدیدی که در ادامه ساختار آن به فعالیت رفته، گزینه اعتنا مشتریان است.

اما در ادامه نوع های تازه همین گونه کولرها، امکان وصل شدن به شیر آب هم وجود دارااست البته در ادامه محفظه های اداری، معمولاً همین امکان گزینه به کارگیری قرار نمی گیرد.

چنانچه شما نیز قصد خرید قسطی کولر آبی دارید، میتوانید از دارای دیجیپی به کارگیری نمایید و سوای نیاز به ضمانت کننده مدیون گزینه نظرتان را اخذ کنید.

با همین که کولر آبی در ادامه محفظه های اداری نیز کاربرد دارااست و آلرژی های تعیین آن می بایست مثل تعیین کولر به جهت منزل باشد البته از آن جایی که در ادامه محفظه اداری اشخاصی با طبع بدنی متمایز حضور دارند، تعیین کولر آبی ثابت، ممکن است مطلوب همین محفظه نباشد.

پس همانطور که در ادامه فصل گرم سال به جهت راهاندازی کولر می بایست یک سری اقدامات انجام داد، در ادامه شروع فصول سرد هم تغییراتی در ادامه حالت کولر حاصل کنید.

انجام صحیح خدمت کولر آبی اثر گذاری مستقیمی بر روی بازده و تلاش کولر دارد. به گزارش تیم وبگردی خبرگزاری صدا و سیما، با نکاتی که ابلاغ میگردد روشهای مراقبت درست کولر را خواهید فراگرفت و حتی به جهت انجام آن ها خودتان نیز میتوانید دست به فعالیت شوید.

همین کولر را می توان نیز به شکل رومیزی و نیز شالوده دار به کارگیری کرد. به گزارش خبرآنلاین، آنالیز قیمتها در ادامه بازار اسباب خانگی نشان می دهد ارزانترین متاع کولر آبی جنرال آدمیرال نوع 2800 در دست گرفتن دار هست که قیمتی فی مابین 899 هزار تومان تا یک میلیون و 350 هزار تومان دارد.

 Post was g᠎en er᠎ated by G​SA Conte᠎nt​ G​enerator DEMO.

اضطراری به ذکر هست اشکال کولر آبی آبسال و کولر آبی جنرال در ادامه مغازه آنلاین اسباب خانگی فورپینا عرضه میشوند.

با همین که همین گونه دستگاههای سرمایشی در ادامه چندین سال گذشته، ترقی چشمگیری داشته اند البته خرید کولر آبی جنرال و آبسال توصیه منطقیتری محسوب میگردد چرا که همین دو مارک سوابق درخشانی در ادامه ایجاد و عرضه کولر آبی دارند.

همین کولر به جای پوشال از پد های سلولزی در ادامه 3 سمت بدنه به کارگیری می نماید که منجر میگردد حجم آب بیشتری نسبت به کولر های پوشالی جذب همین پد ها شود و موجب 30 % سرمایش عمده نسبت به کولر های پوشالی شود.

در ادامه کولرهای آبی سلولزی، پوشال حذف شده هست و به جای آن از پد سلولزی به کارگیری می شود. با همین فناوری، هنگامی که دمای هوا به مرتبه خاصی رسید، کولر به جای خاموش شدن، با به دور اندک فعالیت می کند.

هوای ذیل سایبان فی مابین 10 تا 15 مرتبه خنک خیس از آفتاب هست و این دستور به خنک خیس شدن محفظه امداد شایانی می کند.

این یکی از از بزرگترین معایب کولر آبی می باشد اما به جهت برطرف کردن همین نقص‌ نیز راهکارهایی وجود دارااست که شما می توانید به دور کولر آبی خویش را با یک مشما پلاستیکی یا این که یک پارچه ضخیم بپوشانید تا مانع از وارد شدن هوای کثیف به محیط درون کولر شوید.

4. کولر آبی ریز رومیزی نیز به جهت فضاهای زیاد ریز به فعالیت میرود، مصرف الکتریسیته مقداری دارااست و با آداپتور و حتی USB و باتری هم فعالیت میکند.

وی ادامه داد: از دیگر ویژگیهای همین محصول، مصرف اندک آب هست و کنار آن پمپ کولر هم 24 ولت هست و بهصورت کلی، قابلیت برقگرفتگی در ادامه همین کولر وجود ندارد؛ یک سیستم مکانیزم الکتریکی بر روی آن هست که هنگامی که مرحله آب بالا آمد، اذن سرریز شدن را به آن ها نمیدهد چرا که در ادامه کولرهای آبی امروزی که شناورهای پلاستیکی دارا هستند یکی از از ضعفهای اکثر آنها، هدررفت و سرریز آب بهویژه در ادامه شبها است؛ در ادامه واقع همین کولر شناور ندارد و با سنسورهای هوشمند، جریان محل ورود آب را در دست گرفتن میکند، براین اساس هیچگاه با خراب بودن شناور، چکه نمی کند و آب از کولر سرریز نمی‌شود و آب هدر نمیرود و در ادامه غایت صرفهجویی کمنظیری در ادامه مصرف آب دارد.

نقص پمپ آب: آب به وسیله پمپاژ پمپ به بالای دیوارهها ساماندهی میشود. همین فعالیت موجب میگردد تا سوز و سرما و باد وارد منزل نشده و گرما هم هدر نرود.

تمیز نمودن واتر پمپ: پمپ آب یا این که به عبارتی واتر پمب کولر، در ادامه اثر تماس دائمی با آب شهری در ادامه ارتفاع چندین ماه، صد رد صد در گیر رسوبات میشود.

جعبه تقسیم تجدید بر کلید هایی که در ادامه درون منزل کارگزاشتن شده است، جریان الکتریسیته را به موتور و پمپ انقطاع و وصل می کند.

یکی از دیگر از قطعات حیاتی کولر آبی، پمپ آب آن هست که نقش همین پمپ آب هم کاهش از دینام نیست.

کولر آبی پرتابل آبسال را می توانید علاوه بر درون اتاق و نزدیک پنجره در ادامه بیرون از اتاق و پشت پنجره هم کارگزاشتن کنید.

کولر آبی پرتابل از اکثری جهات نظیر ساختار و اجزای تشکیلدهنده، شبیه کولرهای آبی عادی است. نمایندگی مرکزی فروش اشکال کولر آبی به تیتر یکی از از قدیمیترین مغازه های اینترنتی با بیش از یک ده سال تجربه، با پایبندی به سه اورجینال کلیدی، پرداخت در ادامه محل، 7 روز ضمانت رجوع و برگشت جنس و تضمین اصلبودن کالا، کار می نماید و چیره شده تا همگام با فروشگاههای دارای جهان، به یکی از از بزرگترین مغازه اینترنتی جمهوری اسلامی ایران تبدیل شود.

با آغاز همین طرح شخص می تواند به شکل ماهانه ارزش آن را به طور قسطی پرداخت کند. همین محصولات امکان خاموش شدن مداد و به کارگیری از کولر آبی با کمترین صدا را هم دارند.

هم اکنون با داشتن مقدار ولتاژ ورودی، که 220 ولت میباشد، (برق شهری) میتوانید مقدار مصرف کولر را تحلیل کنید. چنانچه به مصرف الکتریسیته دارای می دهید، صد رد صد از کولر آبی اینورتردار به کارگیری کنید.

گوشه ای از پنجره را گشوده نمایید تا هوا جریان پیدا کند. پس درهای طرفین کولر را گشوده کنید، با به کارگیری از یک پارچه ضخیم و یا این که پلاستیک محل ورود شبکه را ببندید.

همین کولرها که در ادامه ساختارشان از پد سلولزی به کارگیری شده، با سیستم سرمایش تبخیری، قادرند تا دمای 21 درجه، محفظه را خنک کنند.

در ادامه همین کولرها مصرف الکتریسیته زیاد کاهش از کولرهای آبی عادی است. کولرهای آبی آبسال تا 60 % در ادامه مصرف الکتریسیته صرفه جویی می کنند.

مکانیسم تلاش بادگیرها به همین توضیح هست که: باد ازدریچه های بادگیرکه درپشت بام ساختمان ها تعبیه شده، عبور می نمایند .

چنانچه دیوارهای ساختمان شما و یا این که سقف منزل تان، آفتاب گیر هست و گرمای متعددی از دیوار و سقف وارد منزل شما می شود، امکان خنک سازی کولر کمتر پیدا میکند.

روزنه های محل ورود کولر را بپوشانید تا از ورود گرمای درون خانه خودداری شود و کولر پوسیده نشود. ۱- او‌لین مبادرت به جهت توده نمودن کولر آبی همین هست که می بایست دریچهی آن را بپوشانید.

اما به همین می بایست قبضهای آب و الکتریسیته تابستانی اخیر ماه که الکتریسیته از سروصدا اهل منزل میپراند را نیز بیشتر کرد.

 Post w᠎as c re​ated wi th GSA C​ontent G ener at or  Demover᠎sion !

ما‌درها در ادامه تجهیزمن همه همین سرویس ها را ارائه می‌دهیم و قابلیت خرید آنلاین موتور کولر را نیز آماده کردهایم. با به کارگیری از پدهای سلولزی، حتی میکروارگانیسم هایی که در ادامه پوشال ها رویش می کردند نیز به محفظه وارد نمی شود چه رسد به ریزگردهایی که بزرگتر از میکروب ها هستند.

برعکس کولرهای پوشالی که می بایست هر سال، پوشال هایشان ردوبدل شود، ماندگاری پدهای سلولزی فراتر است. در ادامه فی مابین کولرهای آبی که در ادامه درون مملکت ایجاد می شود، برندهای آبسال و جنرال از میزان مرغوب بودن زیاد لطف برخوردارند.

همین دستگاهها معمولاً فی مابین 2 تا 3 درجه، دمای هوا را نسبت به کولرهای آبی عادی ذیل می آورند. همانطور که در ادامه صورت دیدید در ادامه ذیل آن قرار دارد.

همانطور که در ادامه اواسط فصل بهار می بایست به فکر روند فراهم سازی کولر آبی قبل از آغاز فصل گرما بود، با وارد شدن فصل پاییز و زمستان هم، می بایست در ادامه پی توده نمودن تجهیزات خنککننده باشید.

کانالهای داخلی: همانطور که از نامشان پیداست، همین کانالها در ادامه درون کولر و جلوی پروانه قرار میگیرند. چنانچه مطمئن میباشید که کولر قابل قبولی تعیین کرده اید، البته هنوز به عملکرد مد نظرتان دست نیافتهاید، چندین نکته ذیل را صد رد صد مد حیث قرار دهید.

با زدن دکمه Hتمام سیم پیچ های موتور در ادامه مدار قرار می گیرند و منجر سریعتر شدن یا این که به عبارتی تند شدن شتاب موتور می گردند.که بر بر روی نقشته ذیل تند و نماید بودن با نشانه 1 و2 هم نشان دیتا شده هست همینطور با واژه های high , low.

همینطور به همین نکته اعتنا داشته باشید که لولههای توزیع آب به گونهای تهیه شوند که آب بر روی موتور ریخته نشود.

چنانچه موتور صدای هوم می دهد.اما براه نمی افتد موتور را می بایست آنالیز کنید. یکی از از روند کارگزاشتن کولر آبی، ردوبدل پوشال است، پوشال کولر را صد رد صد آنالیز نمایید و در ادامه شکل نیاز چکیده و یا این که تمامی پوشال ها را عوض کنید.

نکته ای که در ادامه کولر سلولزی زیاد حیاتی است، نقش همین کولرها در ادامه کمتر تشدید حساسیت ها و آلرژی های تنفسی در ادامه بیمارانی هست که حوزه همین آلرژی ها را دارند.

نکته حیاتی دیگر، خنک کنندگی عمده همین کولرها است. همین گونه کولرها به شبکه کشی نیاز ندارند و به جهت فضاهای ریز و اتاق، مطلوب می باشند.

در ادامه خرید کولر آبی سلولزی، می بایست هزینه بیشتری بپردازید البته پدهای سلولزی آن تا 5 سال، نیاز به ردوبدل ندارد.

چون دیگر نیاز به وجود کولرهای آبی، گازی و یا این که حتی پنکه ندارید. در ادامه شکل امکان، از سایبان بر روی کولر به کارگیری نمایید تا سایه تولید شده، امداد به خنک خیس شدن خروجی هوا کند.

در ادامه همین شکل صد رد صد از سایبان به جهت کولر آبی خویش به کارگیری نمایید و یا این که کولری با گنجایش فراتر خریداری کنید.

کولرهای پرتابل تکنوهاوس یک تعیین تام عیار مطلوب به جهت فضاهایی ست که موقعیت کارگزاشتن کولرهای آبی عادی وجود ندارد و با وجود امکانات گسترده، انگیزه به جهت تعیین همین متاع ارتقاء میابد.

به کارگیری از کولر آبی پرتابل یا این که متحرک، به جهت هر اتاق در ادامه مکان های اداری، تعیین بهتری است. در ادامه همین شکل هر کسی که احساس گرما کرد، می تواند از کولر آبی پرتابل خویش بهره ببرد.

با در دست گرفتن شناور، شلنگ، اتصالات یا این که ردوبدل قطعات فرسوده آن در ادامه شروع فصل گرما از نشتیهای احتمالی آب کولر خودداری خواهد شد.

با همین فعالیت از شرجی شدن و دم نمودن هوای اتاق خودداری میکنید. کولر آبی پوشالی: همین کولر آبی با امداد الکتروپمپیست آب را بر روی پوشالها ساماندهی می کند و هوای بر روی پوشال به وسیلهی الکتروفنی به طرف شبکه کولر حرکت می کند که همین فرآیند با تبخیر آب، سرمایی لذتبخش ایجاد میکند.

با ما‌درها ملازم باشید. کولرهای آبی صنعتی، با عملکردی مشابه به کولرهای آبی عادی البته بازدهی و اقتدار زیاد بالاتری ایجاد می شوند.

بر شالوده متراژ خانه، کولرهای آبی با گنجایش های ذیل را تعیین کنید. خوبتر هست جنسی که خریداری میکنید از گونه برزنت کانتینر باشد تا از رخنه رطوبت به درون کولر خودداری کنید.

۲- خوبتر هست پوشالها را از درپوشها قطع نمایید و بشویید، چون رطوبت، موجب تجمع باکتری شده و محفظه آلودهای تولید خواهد کرد.

۳- سیستم الکتریسیته را انقطاع کنید، چون دیگر نیازی به الکتریسیته ندارید. در ادامه همین شکل به جهت شفاف شدن دوباره آن، نیازی به صرف انرژی بالایی نخواهد بود.

کولرهای آبی صنعتی بهترین آیتم به جهت خنک نمودن فضای داخلی ساختمان، کارگاهها، سوله ها، کارگاه های بزرگ، آمفی نمایش زنده ها، مرغداری ها وگاوداری ها است.

کولر آبی خانه خوبتر هست از گونه کولرهای سلولزی باشد. کولرهای آبی صنعتی معمولاً از تکنولوژی اینورتر بهره می برند.

کولرهای آبی صنعتی میتوانند به دو شکل کولر سلولزی مهم پد سلولزی و یا این که نظیر کولرهای سنتی مهم پوشال باشند.

یکی از از مدلهای تازه کولرهای آبی گونه سلولزی است. نوع های تازه آن مهم 3 شتاب کند، میانگین و تند هستند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.