سئوی On page چیست؟ (2)

سئوی On-page چیست؟
سئو چیست, سئو تکنیکال چیست, سئو داخلی چیست, سئوی سایت

اگرچه بکلینکها در بالابردن رتبه سایت تاثیر میگذارند اما همه بکلینکها به یک اندازه موثر نیستند. به نظر من ، CTR تقریباً به اندازه آنچه “Pogosticking” نامیده می شود مهم نیست. درهرحال، اگر سئو داخلی وبسایت خود را که شامل سرعت وبسایت، ساختاربندی و بهینه سازی کلمات کلیدی خود است درست انجام دهید و با دقت بالا برای ساختن لینک های خود کوشش کنید، از نظر من در بازه چهار الی شش ماهه می توانید نتایج ملموسی را بدست آورید”. و اگر Google متوجه شود که مردم تمایل دارند از مطالب شما به نتایج جستجوی دیگر بروند ، این یک علامت واقعاً بد است. در حقیقت ، یک اینفوگرافیک ساده یا نمونه آماری از یک تحقیق هم می تواند به عنوان منبع دریافت لینک تلقی شود. مهمترین سوال برای هر کسی که به دنبال سئو سایت خود است این موضوع است که سایت خود را به چه کسی بسپارد تا هم نتیجه مناسبی بگیرد، هم هزینه SEO کمتری بپردازد و هم در سریعترین زمان سئو سایت خود را بهبود بخشد. گوگل هم، چنین ابزارهایی دارد که می توانید به کمک آن کلمات کلیدی مرتبط را پیدا و دسته بندی کنید. در حقیقت متخصص هایی مانند لری کیم توانسته اند نرخ کلیک ارگانیک را با رتبه بندی گوگل پیوند دهند .  This c on tent w᠎as generated  by G SA᠎ C᠎onte᠎nt  Gener ator ᠎DEMO!

و اگر متوجه شوند که جستجوگران از نتایج شما پیروی می کنند تا روی نتیجه دیگری کلیک کنند ، گوگل محتوای شما را برای آن جستجو بی ربط می بیند … منطقی است. تصور کنید که شما فقط مقاله ای درباره رژیم غذایی کتو منتشر کرده اید. و انتشار پست دیگری “۱۰ نکته برای کاهش وزن” دیگر نمی خواهد کسی را وادار کند تا به شما پیوند دهد. باتوجه به آنکه گوگل، سایتها را به وسیله URL شناسایی میکند و نه شکل و محتوای آنان، اگر دامنه اصلی را انتخاب نکرده باشید، ممکن است موتور جستجو آدرسهای مختلف موجود در سایتتان را به عنوان محتوای تکراری شناسایی کند! این بدان معنا نیست که شما نباید آنها را انجام دهید، این فقط به شما کمک می کند تا ایده ای در مورد نحوه اولویت بندی پروژه های مختلف داشته باشید. البته این طور هم نیست که اگر سایتی سریع لود شود، می تواند به سرعت به صفحه اول گوگل برسد. چگونه گوگل می داند آیا یک صفحه با هدف جستجوی کاربر مطابقت دارد؟ اولین قدم شما این است که اطمینان حاصل کنید که محتوای شما با هدف جستجوی کلمه کلیدی مورد نظر شما هماهنگ است. همانطور که معلوم است ، چهار نوع اصلی اهداف جستجو وجود دارد. ​This content was g ener ated with G​SA C​onte nt  Gener at​or Demover​sion.

همانطور که معلوم است ، گوگل از نزدیک تعامل افراد با نتایج جستجو را کنترل می کند. همانطور که یک ساختمان برای مستحکم بودن و مقاوم بودن در برابر آسیب های احتمالی، نیاز به زیرساخت قوی، گودبرداری، پی ریزی، ستون سازی و مواردی از این دست دارد، یک وبسایت نیز جهت انجام کلیه اقدامات سئو، نیاز به سئو تکنیکال به عنوان پایه و اساس محکم و مقاوم دارد. حقیقت این است که اگر سایت شما از نظر کاربر جذاب نباشد هر مقدار که محتوای خوبی در آن وجود داشته باشد، احتمال خوانده شدن آن خیلی کم می شود. محتوای کم و بی ارزش رتبه خوبی توسط گوگل به دست نخواهد آورد. مردم با سوال و جستجو به چیزهایی که نیاز دارند دست پیدا میکنند. یک خبر خوب: در سایت نیوسئو تعداد زیادی مقالات آموزش سئو به صورت رایگان وجود دارد که یک تازه وارد در عرصه سئو را کاملا هوشیار کرده و نسبت به سئو آگاه کند. مثلا برای سایت های اینترنتی، قواعد سئو را گوگل تعیین می کند و تمامی وبسایت ها به منظور قرار گرفتن در رتبه های برتر گوگل، می بایست به درستی آنها را رعایت کنند.

زمانی که قالب به شکل کامل با اصول سئو طراحی شد و در اختیار ما قرار گرفت ، جهت شروع به کار و پس از خرید هاست و دامنه و … روی بستر اینترنت آپلود شده و شروع به کار می نماید . تنظیم و بهینهسازی XML ساده است چرا که در آن فقط باید کتگوریها، صفحات و پستهایی قرار بگیرند که برای سایت شما مهم هستند. پس آن ها یک راه ساده برای سایت هایی که ایمن نیستند در نظر گرفته اند؛ حذف آن ها! Pogosticking زمانی است که کاربران برای جستجوی چیزهایی که به آنها کمک می کند در نتایج جستجو حرکت می کنند. همیشه افزایش ترافیک از گوگل سبب موفقیت شما در بازار رقابت سئو نیست گاهی لازم است کاربران از راه های دیگر با خدمات سایت شما آشنا شوند و با ورود به سایت تان نرخ ترافیک را افزایش دهند. بیایید این معلومات مبتدی SEO را با تعداد اندکی از روندهای نوظهور در دنیای بازاریابی دیجیتال به کار گیریم. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که شما می خواهید برای صرف شام غذای تایلندی سفارش دهید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.