خدمات برش لیزر آهن و برش لیزر استیل برش لیزری فلزات فراتک (2)

سرویس ها برش لیزر آهن و برش لیزر استیل – برش لیزری فلزات فراتک
برش لیزر آهن

برش همجوشی پرتو لیزر یک فرایند برش سوای تماس هست که عمدتاً به جهت برش لیزری آلیاژهای آلومینیوم و فولاد ضد زنگ به کارگیری میشود.

برش لیزر آهن

با فرایند برش همجوشی پرتو لیزر، رخنه برش مواد به طور مداوم با به کارگیری از یک گاز فرایند با واکنش اندک ذوب میگردد که به موجب آن با حذف مواد مذاب از اکسیداسیون مرحله برش خودداری میشود.

نکته حیاتی دیگر در ادامه گزینه برش لیزر امکان اطمینان آن هست قدمت آن زیاد طولانی هست سورس لیزر و تیم برش لیزری به لطف با اتوماسیون و کنترلر CNC فعالیت می نماید و زیاد یاز عملیات برش لیزری با اتوماسیون تام انجام می گیرد .

به عبارتی هرچه اقتدار لیزر عمده باشد، اقتدار و رخنه برش لیزر عمده هست و در ادامه واقع به جهت آن اقتدار عمده شما می بایست مبلغ بیشتری به سازندگان دستگاه پرداخت کنید.

به جهت اطمینان از میزان مرغوب بودن عالی برش در ادامه برش همجوشی پرتو لیزر، فرایند برش می بایست با امداد یک لیزر قدرتمند حالتجامد انجام شود.

اما می بایست اعتنا داشته باشید که در ادامه زمان به کارگیری از دستگاه های برش لیزر می بایست بدانید برگه ای که می خواهید برش بزنید چه خصوصیت هایی دارااست و از چه کالا یا این که آلیاژهایی ساخته شده است؛ چون هر گونه ماده ای به جهت برش به میزان مشخصی از انرژی لیزر احتیاج دارااست و تمامی مواد نظیر همدیگر نیستند.

اعتنا برش لیزری آهن زیاد بالا هست و می تواند از همین دستگاه در ادامه صنعت های حس آگاهی ظریف به کارگیری نمود.

در ادامه لیزر CO2 همین یک آینه گم راه کننده هست و در ادامه یک پرتو لیزر عادی نزدیک به مادون قرمز رنگ است.

در ادامه ادامه با اشکال دستگاه های برش آهن آشنا می شوید. برش لیزری ورق آهن چیست؟ تلاش برش به طور قابل توجهی کاهش از مواد آهنی هست حتی چنانچه جزء اقتدار در ادامه شبکه برش جذب شود.

پرتو لیزر ساطع شده از مبداء به سمت هد پردازشی که در ادامه سروصدا پردازش قرار دارااست ساماندهی میشود. از آنجایی که سطح های برش در ادامه حین برش همجوشی پرتو لیزر اکسید نمیشوند و در ادامه رخنه برش سوراخی تولید نمیشود، لبههای برش نیازی به فعالیت دوباره ندارند. A rt​ic le w​as c re at ed with t᠎he ​help of G SA Conte​nt Gen erat or Dem᠎oversion!

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.